informační systém ESO9, správa informačního systému ESO9 informační systém ESO9, správa informačního systému ESO9 informační systém ESO9, správa informačního systému ESO9

netfirma-implementation partner ESO9

netfirma s.r.o. byla založena v roce 2005. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům kvalitní služby souvisejícící s komplexní dodávkou informačního systému ESO9. Naše služby začínají už v rámci výběrových řízení na dodávku informačního systému. Nabízíme odborného konzultanta, pod jehož vedením společnost rychle a efektivně vyhodnotí své potřeby na nový informační systém. V rámci implementace nabízíme takové služby, které vedou k rychlé a efektivní implementaci informačního systému ESO9. Obrovskou váhu klademe na poimplementační servis. Zákazníkům umožňujeme využívat některé služby zdarma, pro jiné máme připravený ceník služeb s možností uzavření servisní smlouvy. Udržování spokojenosti zákazníků a neustálé zvyšování přidané hodnoty informačního systému patří mezi prioritní cíle naší společnosti.


Přehled služeb

Nosným produktem jsou informační systémy ESO9. ESO9 implementujeme, poskytujeme poimplementační podporu a zajišťujeme další rozvoj zákaznických aplikací.

Kontakty

Zde najdete veškeré kontaktní údaje naší společnosti.

 

 


Naše reference

Seznam vybraných zákazníků jak z produktového portfolia ESO9 tak naše vybrané reference.

Partneři

V rámci komplexní dodávky služeb spolupracuje naše společnost s několika důležitými partnery.