Ukončení podpory MS SQL Serveru 2016 a 2017

Dne 13. 7. 2021 společnost Microsoft oficiálně ukončila hlavní technickou podporu k produktu MS SQL Server 2016. Z tohoto důvodu ukončuje i ESO9 international a.s. od června 2024 podporu provozu ESO9 verze 6.8 na MS SQL 2016 a MS SQL 2017.

Microsoft Power BI

Potřebujete lepší vizualizace dat pro lepší rozhodování? máme pro Vás řešení. Využijte moderního cloud řešení Microsoft Power BI. Dokáže přehledně prezentovat data uložená v ESO9 přes web nebo mobilní zařízení. Prostředí je pro uživatele přehledné a dostatečně flexibilní. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Vytěžování dokumentů s wflow

ESO9 Profi nabízí možnost využítí dalšího kanálu pro příjem dokladů. Ve spolupráci s wflow.com vzniklo řešení pro automatické vytěžování dokladů.  Jedná se o cloud aplikaci, která vytěžuje účetní doklady v elektronické podobě. Do ESO9 se pak doklady přenášejí pomocí API konektoru

Nabídka školení ESO 9

Podívejte se na aktuální nabídku školení nejen pro uživatele. ESO9 international a.s. pořádá průběžně školení, která jsou zaměřena na různá témata a rozdělena dle odbornosti uživatelů. Certifikační školení jsou pak určena pro správce, kteří mají ambice a chtějí rozvíjet ESO 9 vlastními silami.

Ukončení podpory MS SQL Serveru 2014

Ke dni 9. 7. 2019 ukončila společnost Microsoft podporu pro MS SQL Server 2014. Od příští verze 6.3 bude ze strany ESO9 international a.s. ukončena podpora provozu IS ESO9 na této edici MS SQL.

Moderní design ESO9

Ve verzi ESO9 s označením 6.0 mohou naši zákazníci využít možnosti vyzkoušet nový design aplikace ESO9. Nový design je dostupný pro obecného klienta, tedy pro uživatele Chrome nebo Safari. Pro uživatele IE zůstává funkčnost zachována v původním designu. Nový design se nenabízí jako defafaultní, pro aplikaci je potřeba provést několik drobných změn. Pokud Vás zajímá, jak vypadá ESO9 v novém, kontaktujte nás....

Rychlejší expedice zásilek

Ve spolupráci se službou Balikobot.cz jsme připravili zcela automatizované řešení expedice ve vazbě na přepravce zásilek (PPL, GEIS? GLS....). Komunikace se službou balikobot.cz je přímo integrována do ESO9 tak, aby tisky štítků logicky navazovaly na ukončení expedice. celý expediční proces může dále podpořen e-mailovou notifikací nebo automatickým tiskem dokladů (faktury, dodací listy), popř. jejich odesláním e-mailem.

Ukončení podpory MSSQL 2012

Dne 11. 7. 2017 společnost Microsoft oficiálně ukončila hlavní fázi technické podpory k produktu MS SQL Server 2012. S ohledem na výše uváděnou skutečnost je ESO9 international a.s. rovněž nucena od verze 5.9 (předpoklad červen 2019) ukončit podporu provozu IS ESO9 na této edici MS SQL. Oficiální vyjádření společnosti ESO9 international a.s.

Nový partner ve financování ICT projektů

V rámci financování ICT projektů jsme našli nového partnera, společnost GRENKELEASING s.r.o.Společnost nabízí možnost profinancování projektů nejen u nových zákazníků sa to jak hardware, tak software včetně implementace. Spodní hranice financování je 20000,- Kč, minimální délka financování je zpravidla 12 měsíců. Předností je rychlé schválení žádosti po předložení poslední účetní uzávěrky. Posouzení je individuální i u nových firem a firem, které jsou účetně ve ztrátě.